ANDEZİT TAŞI FİYATLARI 2021

ANDEZİT TAŞI FİYATLARI 2021

Andezit Taşı Fiyatları Listesi

SIRA BİRİM ÖLÇÜLERİ FİYAT ARALIĞI YAPILABİLECEK İŞLEMLER 1 MT/M2 2*30*SB 48.00 TL-65.00 TL HAM-MUCARTA-KUMLAMA-SİLİM-KALİBRE 2 MT/M2 3*30*SB 50.00 TL-70.00 TL HAM-MUCARTA-KUMLAMA-SİLİM-KALİBRE 3 MT/M2 2*30*ST 53.00 TL-70.00 TL HAM-MUCARTA-KUMLAMA-SİLİM-KALİBRE 4 MT/M2 3*30*ST 55.00 TL-75.00 TL HAM-MUCARTA-KUMLAMA-SİLİM-KALİBRE 5 MT/M2 4*30*SB 55.00 TL-70.00 TL HAM-MUCARTA-KUMLAMA-SİLİM-KALİBRE 6 MT/M2 4*30*ST 60.00 TL-75.00 TL HAM-MUCARTA-KUMLAMA-SİLİM-KALİBRE 7 MT/M2 2*32*SB 43.00 TL-58.00 TL HAM-MUCARTA-KUMLAMA-SİLİM-KALİBRE 8 MT/M2 3*32*SB 45.00 TL-60.00 TL HAM-MUCARTA-KUMLAMA-SİLİM-KALİBRE 9 MT/M2 4*32*SB 50.00 TL-65.00 TL HAM-MUCARTA-KUMLAMA-SİLİM-KALİBRE

ANDEZİT TAŞI FİYATLARI 2021

Bir çok yapı elemanı özelliklerine göre fiyatlandırılır. Bu fiyatlandırma işleminde birim metre fiyatları oldukça büyük öneme sahiptir. Bu kapsamda incelemelerde bulunarak yapı malzemeleri incelemek gerekmektedir.  Bu kapsamda incelemelerde bulunduğumuzda ön plana çıkan bir çok ürün vardır. Ancak bunların arasında en dikkat çeken ürün olarak karşımıza andezit gelmektedir. Bu ürün kullanım alanları ve ölçülerindeki esnekliğe göre tüm ürünlerin önüne geçmektedir. Ülkemizdeki ekonomik sıkıntılar ve maliyet artışları göz önüne alındığında ürünün birim fiyatları ve performansı oldukça yüksek olduğu karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamda incelemelerde bulunduğumuzda yapı malzemeleri arasında en uygun fiyatlara uygulama ve sipariş verilen ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamda incelemelerimizde andezit taşı fiyatları 2021 ürün fiyat listesini yazımızda yayınlayacağız. Bu kapsamda üretimini yaptığımız ve ham maddesini kendi maden sahalarımızdan çıkardığımız ürünü en uygun fiyatlar ile sizleri buluşturuyoruz. Ham madde sahaları bu ürünlerin üretiminde oldukça büyük öneme sahiptir. Bunu üretim kalitesi ve hızında çok iyi anlamaktayız. Ürünlerin kalitesini kesinlikle ham maddeleri belirlemektedir. Bu kapsamda kaliteli bir ham madde üretimi yapılan ürünlerin kalitesini etkilemekle beraber üretim hızını doğrudan etkilemektedir. Bu kapsamda tüm ve tek parça halde bulunan bloklar üretim aşamasında büyük avantaj sağlamaktadır. Üretim aşamasında istenen ebatlara göre blok seçimi yapmak oldukça büyük öneme sahiptir. Doğru blokların seçimi ve plaklar halinde kesilmesi maliyetleri minimuma indirecektir. Bu şekilde ince detayları bulunan uygulamalar hakkında kapsamlı tüm bilgileri yazımızda yer vereceğiz. Bu noktada önemli olan maden sahası, ürün ebatları, ürüne yapılacak işlem ve ürün kalitesi andezit taşı fiyatları 2020 konusunda doğrudan etkiye sahiptir. Öncelikle yazımızda maden sahalarının etkisini ele almak gerekmektedir. Bu kapsamda ilk başlığımızda bu konu ele almak gerekmektedir. Daha kapsamlı bilgiler için hemen bizleri arayınız.

Andezit Taşı Fiyatları 2021 & Maden Sahaları Etkisi

Bir çok malzemenin üretiminde önemli olan onun oluşumunu sağlayan ham maddenin dayanım gücüdür. Üretimi yapılan her hangi bir madde kendini oluşumunu sağlayan ham maddenin özelliklerini taşımaktadır. Bu kapsamda incelemelerde bulunduğumuzda ham maddenin maliyetlere etkisinin çok büyük olduğu görülmektedir. Bu kapsamda andezit taşı fiyatları 2020 yazımızda öncelikle maden sahalarını inceleyeceğiz. Bu kapsamda firmamıza ait 4 adet maden sahasının özellikleri ve bu maden sahalarından çıkan ürünlerin özelliklerini inceleme fırsatı bulacağız. Öncelikle maden sahasının yüksek dağlardan oluştuğunu ve bu dağlardan çıkarılan ham bloklar plaklar halinde kesilmek üzere fabrikalarımıza sevk edilmektedir. Bu kapsamda incelediğimizde blokların büyük yapıda bulunduğu ve şekilsiz bloklar olduğu bilinmektedir. Bu bloklar üretim yapılacak ürünün ebatlarına göre sınıflandırılması gerekmektedir. Ham blokların çıkarılması için öncelikle maden sahalarının temiz ve kademeli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Kademeli olarak çalışılan maden sahaları güvenlik açısından oldukça büyük öneme sahiptir. Kademeli çalışılan maden sahaları düzenli olarak çalışıldığı düşünülürse bu sayede yakıt giderleri minimum seviyeye getirilmiş olacaktır. Diğer taraftan kademeli sistem sayesinde ham bloklar daha kolay çıkarılacak bu sayede tekrar yakıt giderleri minimuma indirilecektir. Bu şekilde andezit taşı fiyatları 2020 olumlu yönde etkilenecektir. Diğer taraftan bir başka unsur ise maden sahasından çıkarılan ürünlerin kalitesidir. Bu nokta oldukça büyük öneme sahiptir. Bunun önemini üretimi yaparken, uygulamada ve uygulama sonrasında çok iyi bir şekilde anlıyoruz. Bu kapsamda incelemelerde bulunduğumuzda kaliteli ham madde kesimde net ölçülerin yakalanmasını sağlamaktadır. Diğer taraftan aynı ham madde üretim sırasında kötü ham madde oranla aynı sürede daha fazla ürünün üretilmesini sağlamaktadır. Bu ise üretim süresinin kısalmasına buna bağlı olarak üretilen ürünlerin maliyetlerinin düşmesini sağlamaktadır. Bu şekilde aynı sürede daha fazla ürün üretilmiş olacaktır. Bu ise andezit taşı fiyatları konusunda bizlere avantaj sağlayacaktır. Bu şekilde minimum maliyet sağlanacaktır. Doğru ebat ve kaliteli ürünler uygulamada aynı oranda zamandan tasarruf sağlayacaktır. Bu tasarruf ise maliyetleri olumlu yönde etkileyecektir. Diğer taraftan doğru ebatlara sahip ürünler uygulamanın kusursuz olmasını sağlayacaktır. Bu etkenlerin ışığında andezit taşı üretimi yapılmaktadır.

Andezit Taşı Fiyatları 2021 & Ürünlerin Ebatları

Bir önceki başlığımızda ele aldığımız maden sahasının özellikleri kadar ürünlerin ebatlarıda fiyatları etkilemektedir. Bu kapsamda her uygulamanın belirli ebatlarda ürünleri bulunmaktadır. Bu kapsamda incelemelerde bulunduğumuzda mutlaka ürün ebatlarının doğru tercih edilmesi gerektiği ortaya çıkmaktadır. Bu noktada ustalar büyük öneme sahiptir. Ustaların önemi metrajları onların çıkarmasından gelmektedir. Bundan dolayı doğru metraj andezit taşı fiyatları 2021 doğrudan etkileyecektir. Bundan dolayı mutlaka ürünleri ebatları doğru çıkarılması gerekmektedir. Öncelikle bir tretuvar kaplamasında üç santimetre kalınlık yeterli görülmektedir. Ancak bunun aksine on santimetre kalınlıkta bir sipariş verilmesi veya genişlik olarak kırk santimetre tercih edilmesi doğru bir tercih değildir. İdeal genişlik olarak karşımıza otuz santimetre çıkmaktadır. Diğer taraftan ürünlerin üstüne araçların çıkarılacağını düşünürsek minimum dört santimetre kalınlıkta ürünler kullanılmalıdır. Bu gibi detaylar ürün andezit taşı fiyatları 2021 fiyat listesini etkilemektedir. Bu noktada ustaların deneyimi büyük rol oynamaktadır. Deneyimli ustaların çıkarmış olduğu metrajlar sayesinde doğru ürünler doğru alanlarda kullanılmış olacaktır. Metrajların doğru verilmesi ise nakliye konusunda büyük avantaj sağlayacaktır. Eksik verilmesi durumunda tekrar bir nakliye ücreti çıkacaktır. Aksi bir durum fazla olması durumunda ise fazladan ücret ödemesi yapılacaktır. Bu ise maliyetleri olumsuz yönde etkileyecektir. Bu noktalara dikkat edilerek verilen siparişler sayesinde andezit taşı fiyatları minimum seviyelerde tutulmaktadır. Bu kapsamda fabrikamız deneyimli mimar ve ustalarından oluşan ekibiyle sizlere ücretsiz keşif imkanı sunmaktadır. Daha kapsamlı bilgiler için hemen bizleri arayabilir veya fabrikalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

WhatsApp chat