Andezit Fabrikası

Ankara Andezit Fabrikası

Ankara Andezit Fabrikası

andezit-blok-tasi

Andezit Blok Taşı

ANDEZİT TAŞ KESME

Doğada ham olarak bulunan malzeme bir çok işlemlerden geçerek kullanılabilir mamül hale gelmektedir. Yapılan işlemlerin başında ham maddeyi doğada bulmak ve sağlam olanları seçerek ham maddenin taşınmasını sağlamaktır. Bu noktada önemli olan sağlam ve dayanımı yüksek ham maddeye sahip olmaktır. Sağlam olmayan ve dayanımı düşük ham madde ilk başta kazanç sağlamış gibi görünmektedir. Ancak uzun vadede Andezit bozulmaya ve deformasyona başlar. Bu müşteri memnuniyetini etkiler ve iş imkanlarını kısıtlar. Maden sahasından sağlam çıkan andezit taşı yüksek kaliteyle beraber üretimde ürün bolluğu getirir.

Andezit Taş Üretimi

Maden sahasında sağlam olarak çıkarılan ham madde sevkiyat için taşıyıcılara yüklenir. genelde karayolu vasıtasıyla andezit fabrikası gelen blok burada vinç vasıtasıyla yere indiriliyor. Blok tekrar vinç vasıtasıyla makinelere koyulur. Bu noktada makinenin teknolojisi ve fabrikanın teknik elemanları bilgisi çok önemlidir. Firmamızın senelerce neredeyse hiç değişmeyen ekibi ve yenilenen Lazer Kesimli Elektronik Sayaçlı Makineleri minimum hata payı prensibiyle çalışmaya başlar. Ustalarımız verilen ölçülerdeki ürünleri ham andezit üretimi yapmaya başlanır. Bu evreden sonra çıkan ürünlerin paketlenmesi veya diğer adıyla paletlenmesi başlar.

Andezit Ürünleri Paketlemek

Şekilsiz blokların makinelerde kesilerek ürün haline gelen malzemeler farklı noktalara sevk edilebilmesi için düzenli bir istifleme ve bunların iyi saklanması gerekmektedir. Bunun nedeni ise düzenli birikim yapılmayan plaklar kırılır veya deforme olur. Bu noktada paletlere düzenle dizilen ürünler sevki daha düzenli,korunaklı ve kolay olmaktadır. Paletleme işleminde ağır malzemeyi kaldırmak için farklı teknolojiler kullanılır. Paletli ürünler forklifler sayesinde depo alanlarında bekletilir. Müşteri ihtiyacına bağlı olarak sarılan ve çember kullanılarak korunan andezit taşı farklı illere ve dünyanın bir çok noktasına taşıyıcılar vasıtasıyla iletilir.
 
Andezit kumlama makinesi

fabrika 1

Andezit Mucartalama İşlemi

Andezit Mucartalama İşlemi

ANKARA ANDEZİT FABRİKASI

Mamül haline gelen ürünler farklı işlemler geçirir. Bu noktada fabrikanın makine parkı ve uzman ekibinin bu araçları ne kadar kullanabildiği çok büyük önem kazanmaktadır.İnci Andezit tecrübeli kadrosu ve uzman ekibiyle bu noktada farkını belli etmektedir. Ankara andezit fabrikası üretim yapan teknolojik makineleri ve tecrübeli ekibi deneyimini bir çok büyük işte göstermiştir. Referanslarında bir çok iş bitirimi ve anahtar teslimi işler bulunan firmamız sizlerle çalışmayı ve istek ve hayallerinizi gerçekleştirmeyi hedef edinmiştir.

Taş Kesme Fabrikası Ürünleri

Bir çok ürün üretimi yapabilen fabrikamız her ürünü özenle ve düzenle üretmektedir. Bu noktada işimize olan sevgi ve alakamız bizim kusursuz işler yapmamızdaki kilit noktayı oluşturmaktadır. Her ürünü üretim aşamasında ekibimizin elemanları kontrol etmektedir. Bununla beraber farklı kurum ve kuruluşlarca düzenlenen kalite belgelerimizi sizinle paylaşabiliriz. Fabrikamızda üretilen andezit taş kesme ürünleri her paletten gelişi güzel seçilen ürünler farklı kurumlarda incelenmektedir. Bu özverimiz sayesinde İso Kalite Belgeleri,TSE ve CE belgelerine sahip bir firmayız.
 
Andezit Taşı Paletli Yükleme

Andezit Mucartalama İşlemi

Andazit Taş Kesme Gece sevkiyatı

Andazit Taş Kesme Gece sevkiyatı

WhatsApp chat